23 вересня 2019 року відбудеться Двосторонній діловий форум Україна-Куба, організований спільно з Посольством Республіки Куба в Україні та Торгово-промисловою палатою Куби.

Форум буде проходити в приміщенні ТПП України
(м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зал «Колізей», 4 поверх).

Програма заходу передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-кубинського економічного співробітництва, розглядатимуться питання, що пов’язані з двостороннім співробітництвом у різних сферах, а також B2B зустрічі між компаніями. Делегація налічує близько 50 кубинських компаній, зацікавлених у співпраці з Україною.

За інформацією кубинської сторони, в заході будуть брати участь кубинські підприємці, що працюють в сферах медицини, сільського господарства, туризму, промисловості, металургії, гірничого видобування, науки та культури, телекомунікацій, виробники лікарського обладнання та фармацевтичні компанії, харчові компанії, виробники електроніки тощо.

Також варто зазначити, що на Форумі будуть присутні представники Кубинської торгово-промислової палати, які зможуть відповісти на питання щодо особливостей співробітництва з Республікою Куба.

По закінченню ділової частини відбудеться культурний вечір “Кубинська ніч”. На гостей чекатиме концерт кубинського віртуоза, талановитого гітариста Ахмеда Дікінсона Карденоса, презентація нової книги Андрія Мосієнка «Havana. Kings»… Ну і як же без рому?

Початок заходу – о 15:00, реєстрація – з 14:30.
Вартість участі у Форумі та культурному вечорі  “Кубинська ніч” – для членів та партнерів ТПП – 290 грн вкл. ПДВ за одну особу, в іншому випадку – 450 грн вкл. ПДВ за одну особу.
У разі зацікавленості просимо підтвердити участь, зареєструвавшись https://cuba.ticketforevent.com/

За додатковою інформацією звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України, контактна особа Анна Гусак (тел.: (044) 461-98-08, моб. +380955466509, e-mail: ast-ier@ucci.org.ua).