Закарпатська торгово-промислова палата запрошує Вас відвідати ХXX Міжнародну сільськогосподарську виставку “FARMER-EXPO” яка проходитиме у м. Дебрецен (Угорщина) 17-19 серпня 2021 р.

Основні тематичні напрями виставки:
– Тваринництво;
– Продукти харчування;
– Харчова промисловість;
– Сільськогосподарське обладнання;
– Захист навколишнього середовища.

Виставка “FARMER-EXPO” проводиться щорічно і є однією з найбільших в Угорщині.  Учасники мають можливість безпосередньо підписати протоколи намірів про співпрацю, укласти угоди на поставку або придбання продук-ції, домовитись про сумісну діяльність.

УМОВИ УЧАСТІ:
У разі зацікавленості, просимо надіслати на адресу Закарпатської  ТПП заповнену заявку (додаток).
Вартість участі – 8400 грн./особа (в т.ч. ПДВ), що містить: переїзд автобусом Ужгород-Дебрецен-Ужгород, проживання у готелі (дві ночі у двомісному номері), організаційні видатки, послуги перекладача, вхідні квитки на виставку.

Повідомляємо подорожуючим, що Угорщина з 07 серпня 2021 р. скасувала всі обмеження, які діяли у зв’язку із карантином,  щодо в’їзду або транзитування громадян України. Для в’їзду в Угорщину необхідно відповідати всім вимогам в’їзду у шенгенську зону, виконання цих вимог перевірятимуть суворо.

Нормативне законодавство: п. с § 2 Урядового розпорядження 468/2021. (VIII. 6.) з доповненнями згідно п. h абз. 3 § 1 Урядового розпорядження 408/2020. (VIII. 30.): Україну включити до списку сусідніх країн щодо яких в’їзд в Угорщину є вільним, дозволений без застосування обмежень.
https://ungvar.mfa.gov.hu/ukr/news/ukran-allampolgarokra-vonatkozo-magyar-utazasi-korlatozasok-feloldasa

В разі виникнення питань на кордоні щодо достовірності COVID документів, сертифікатів, довідок Закарпатська ТПП не несе відповідальнос-ті.

Контактні тел. (0312) 66-94-50, 66-94-62, факс 66-94-74,
exib@tpp.uzhgorod.ua