Міжнародний Форум «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки» у Миколаєві.

23 травня Миколаїв зустріне головну подію вітчизняного ІКТ-ринку – Міжнародний Форум  BIT-2019   або «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки».  Цей унікальний галузевий захід, що відрізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення та неповторною атмосферою, традиційно збере найкращих представників ІКТ-спільноти та бізнес-середовища регіону.

На Форумі ви зможете почути наступні цікаві виступи:

«Технології покращення якості WI-FI на фізичному рівні: TX-BEAMFORMING, BEAMFLEX, POLARIZATION DIVERSITY – MRC», Сергій Клименко, консультант з бездротового обладнання, AbitekDistribution «Від складного до простого», Руслан Мельникович, CEO, hooc«Уніфікована комунікаційна платформа Panasonic KX-NSX1000 і KX-NSX2000», ВячеславШеховцов, Комерційний директор, ТОВ ІК «СОЮЗ»«Перехід в хмару. Досвід Латтелеком», Володимир Малиновський, керівник відділу продаж рішень Дата Центра, Lattelecom«UCloud: міграція у хмару», Данило Бєлов, Директор з розвитку, UCloud«Нові технології і рішення ESET для протидії сучасним загрозам», ВячеславЗаріцький, провідний технічний спеціаліст, ESET Україна«DLP-рішення як додатковий рівень ІТ-безпеки корпоративної мережі», Сергій Кадет, менеджер відділу роботи з партнерами та клієнтами, ESET Україна«Системи звуку на підприємстві», Антон Єжов, керівник напрямку систем звуку, РОМСАТ«GreycortexMendel: що ховається у вашій мережі?», Сергій Кадет, менеджер відділу роботи з партнерами та клієнтами, ESET Україна«Рішення Seagate – для безпеки вашого бізнесу», Анна Рижкова, старший регіональний представник в країнах СНД і Балтії, Seagate«Комплексні РІШЕННЯ систем відеоспостереження Bosch», Олександр Статишнюк, менеджер з розвитку департаменту Систем безпеки, Bosch«Аутсорсинг бізнес-процесів: світові тенденції і український досвід», Тетяна Андріанова, Генеральний директор NotaGroup, член правління Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України, голова комітету корпоративної безпеки Групи компаній “Октава”, NotaGroup
Також ви зможете напряму поспілкуватися з представниками таких компаній, як ESET, UCLOUD, WesternDigital, Seagate, BaltNeta, Укртелеком, GigaCenter, GigaCloud, SimplyContact, Beeper та іншими.
Інформація постійно оновлюється і ви можете стежити за нею на сайті Форуму.
Протягом всього часу проведення Форуму буде діяти виставка, де відвідувачі зможуть ознайомитися з новітніми розробками, побачити їх втілення в реальних продуктах, живі демонстрації та інсталяції.
Одна з найбільш цінних складових Форуму – це спілкування партнерів та відвідувачів, можливість задати найболючіші питання безпосередньо представникам провідних виробників обладнання та ІТ-рішень, постачальникам та експертам, отримання великої кількості корисних ділових контактів.
А для того, щоб спілкування протікало неформально, в дружній обстановці, відвідувачів BIT-2019 крім ділової частини чекає розіграш цінних призів та нетворкінг.
Увага! Кількість місць обмежена – поспішайте зайняти найкращі з них на BIT-2019.
РЕЄСТРУЙСЯ СЬОГОДНІ!!!

Все, що стосується BIT-2019 у Миколаєві, можна знайти на офіційному сайті заходу.

Про CIS EventsGroupGlobalМіжнародне маркетингове агентство CIS EventsGroupGlobal фокусується на ІКТ-ринку країн ближнього та далекого зарубіжжя. Основний напрямок діяльності: проведення заходів від великих форумів до навчальних семінарів. Агентство надає послуги: call-center, збір та обробка лідів, маркетингові та аналітичні дослідження. консалтинг.

Дата форуму: 23 травня
Місто: Миколаїв, готель “Олександрівський”
Web-сайт: https://mykolaiv-2019.ciseventsgroup.com/?utm_marker=IP19TPPM
Адреса: Готель   «Олександрівський» ,  Миколаїв, вул. Нікольська, 25