В  Україні продовжується робота за  Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН)

Серед завдань, які ПРООН реалізує в Україні, основне місце займають відбудова життєво важливої інфраструктури та сприяння економічному відновленню, зокрема стимулювання зайнятості й економічного зростання шляхом надання допомоги мікро-, малому та середньому підприємництву (ММСП) в Україні.

У 2017-2021 роках ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки міжнародних партнерів реалізовувала ініціативу з промоції ММСП на півдні та сході України під назвою «Cхід-Експо». Це комплекс заходів для власників бізнесу, представників бізнес-інфраструктури, міжнародних організацій, місцевих і національних органів влади, спрямованих на розвиток підприємницької діяльності в Україні.

У межах «Cхід-Експо 2023» планується проведення виставки мікро-, малого та середнього бізнесу, який релокувався з або базується на підконтрольних Уряду України територіях Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської, Харківської, Дніпропетровської, Миколаївської, Полтавської, Сумської та Чернігівської областей.

Завдяки цьому заходу у підприємців з’явиться можливість знайти нових бізнес- партнерів, клієнтів і ринки збуту.

Проведення «Cхід-Експо 2023» заплановано на 6-7 червня 2023 року в Києві у приміщенні Мистецького арсеналу за адресою: вул. Лаврська, 10-12. Дати проведення заходу можуть змінитися з огляду на безпекову ситуацію в країні.

Участь у Заході для учасників-безкоштовна.

Більш детальна інформація щодо виставки-додається.

В разі Вашої зацікавленості, просимо Вас заповнити заявку до участі, яку Ви знайдете за посиланням в доданому файлі  «Концепт_Схід-Експо».

За додатковою інформацією Ви, також, можете звернутися в РТПП Миколаївської області за тел.470638, +380675171843, або за e-mail: gor@rtpp.com.ua Контактна особа-Скорбіліна Ірина.