Вважаючи на постійне реформування законодавства у сфері державних закупівель та у зв’язку з вступом у дію Закону «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» №114-IX від 19.09.19 р.(далі Закон), Регіональна Торгово-промислова палата Миколаївської області пропонує всім учасникам ринку закупівель за державні кошти,  з метою попередження порушень при здійснені закупівель, набути теоретичний та практичний досвід з питань проведення публічних закупівель, поглянути на чинне законодавство під іншим кутом зору та оцінити наявні ризики і досвід на прикладах  організації і проведення закупівель іншими суб’єктами господарювання.

Пропонуємо  пройти курси навчання на семінарі «Тендери 2020. Публічні закупівлі в Україні. Новий Закон щодо публічних закупівель та порядок його застосування» для членів тендерних комітетів (замовникам тендерів) та уповноважених осіб.

Навчання  проходитимуть  в РТПП Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 41, 3 поверх, конференц-зала.

Найближчий семінар з навчання відбудеться з 20 по 24 липня 2020 р.,

Базовий курс навчання  складає 40 годин, вартість для одного учасника з урахуванням ПДВ складає:  навчання – 2100,00 грн. –  п’ять днів;

 По закінченню семінару всі учасники  отримують сертифікат про проходження навчання.

Для участі у семінарі пропонуємо Вам не пізніше 15   липня   2020 року  подати   заповнену заявку за формою, яка додається, тел/ факсом (0512) 50-01-17,47-58-01 або електронною поштою: gor@rtpp.com.ua;  kozlova@rtpp.com.ua

Програма  семінару

Зразок заявки на участь в семінарі