Вважаючи на постійне реформування законодавства у сфері публічних закупівель, керуючись основними вимогами  Закону України «Про публічні закупівлі» (далі Закон), Регіональна Торгово-промислова палата Миколаївської області пропонує всім учасникам ринку закупівель за державні коштиз метою попередження порушень при здійснені закупівель, набути теоретичний та практичний досвід з питань проведення закупівель, поглянути на чинне законодавство під іншим кутом зору та оцінити наявні ризики і досвід на прикладах  організації і проведення закупівель іншими суб’єктами господарювання. Програма курсу допоможе вам розібратися у тонкощах законодавства та впевнено відповідати на питання під час складання обовязкого тесту. 

Пропонуємо  пройти курси навчання на семінарі «Тендери 2022. Публічні закупівлі в Україні. Закон щодо публічних закупівель та порядок його застосування» для замовників, учасників тендерів, уповноважених осіб та фахівців, яких стосується тема публічних закупівель.

Навчання  проходитиме  в РТПП Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 41, 3 поверх, конференц-зала.

Найближчий семінар з навчання відбудеться з 07 по 11 лютого  2022 р

Базовий курс навчання  складає 40 годин,  курс підвищення кваліфікації – 16 годин. Вартість для одного учасника з урахуванням ПДВ складає:

  • навчання – 2400,00 грн. – п’ять днів;
  • підвищення кваліфікації – 1200,00 грн.- два дні .

По закінченню семінару всі учасники  отримують сертифікат про проходження навчання або підвищення кваліфікації.

Для участі у семінарі пропонуємо Вам не пізніше 3 лютого  2022 року  подати   заповнену заявку за формою, яка додається, електронною поштою: gor@rtpp.com.ua;  kozlova@rtpp.com.ua.

Програма проведення семінару, зразок  заявки на участь  в семінарі  додаються.

Довідкова інформація за телефонами: тел/факсом (0512) 470638,470652

ДЛЯ УЧАСТІ У СЕМІНАРІ ОБОВ’ЯЗКОВО МАТИ ПРИ СЕБЕ  СЕРТИФІКАТ ПРО ВАКЦІНАЦІЮ АБО РЕЗУЛЬТАТ ТЕСТУ НА ВІДСУТНІСТЬ КОРОНОВІРУСУ

Зразок заявки на участь в семінарі

Програма семінару