Громадська організація «Майстерня добра» за підтримки Посольства США в Україні упродовж 2022-2023 рр. реалізувала психоедукаційний проєкт «Спокій», який був створений для підтримання психічного здоровʼя учасників підрозділів територіальної оборони (ТрО) та членів їхніх сімей в умовах неспровокованої російської агресії проти України.

З метою поширення напрацьованого досвіду, ГО «Майстерня добра» надає всім зацікавленим безкоштовний доступ до результатів проєкту на сайті spokiy.org:

– навчальний посібник «Теорія та практика психологічної допомоги військовим ТрО та членам їхніх сімей»;
– брошура самодопомоги «Травматичні події та розлади, пов’язані зі стресом: психоедукаційні рекомендації для учасників підрозділів ТрО та членів їхніх сімей»;
– анімаційні тематичні ролики: «Поради від психолога для родин військовослужбовців та членів ТрО», «Поради від психолога для військовослужбовців та членів ТрО»;
– відеозаписи підсумкової науково-практичної конференції проєкту.

Також в рамках проєкту була проведена адаптація української інтерактивної платформи цифрової реабілітації Briolight.com під потреби цільової аудиторії під час війни. Платформа допомагає автоматизувати реабілітаційну роботу та зменшити розрив між кількістю пацієнтів і лікарів.

Запрошуємо зацікавлених до співпраці та впровадження набутого досвіду у практику. Працюємо спільно заради Перемоги!