З 2016 р. на Півдні України реалізується проект Міжнародного Торгового Центру (ITC), спільного агентства СОТ та ООН, «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» – проект міжнародної технічної допомоги, що фінансується Посольством Швеції і спрямований на підвищення конкурентоспроможності МСП плодоовочевого сектору. З початку 2019 року географія Проекту розширилась на нові області – Вінницьку, Дніпропетровську та Запорізьку.

Одним із напрямків роботи Проекту ІТС є підвищення компетенції організацій із підтримки бізнесу в частині професійного надання представникам МСП ширшого спектру консалтингових, інформаційних, тренінгових та інших послуг, які б максимально відповідали вимогам часу і потребам підприємців.
Саму у цьому зв’язку Проект ІТС ініціював цикл тренінгів для українських організацій із підтримки бізнесу, спрямованих на зміцнення їх потенціалу в частині розробки портфеля послуг із доданою вартістю згідно зазначених вище вимог.

Перший тренінг буде присвячено розробці комплексної стратегії розвитку організації з урахуванням профілю основних клієнтів, оцінки їх потреб і конкурентного середовища, визначення механізму взаємодії з клієнтами та відстеження результатів цієї взаємодії.
Тренінг проходитиме на базі Одеської Регіональної торгово-промислової палати (м. Одеса, вул. Базарна, 47) 11 та12 червня.
Початок роботи о 10:00.

Запрошуємо фахівців Вашої організації взяти участь у навчанні і просимо зареєструвати їх участь за посиланням https://forms.gle/tXcaB8Vb5pFz7JGXA до 31 травня.

Програму тренінгу буде надіслано зареєстрованим учасникам у понеділок, 03 червня.

Проект ITC готовий взяти на себе витрати, пов’язані з проживанням одного або двох представників Вашої організації в Одесі протягом днів тренінгу (2 ночі).