Інформація для будівельних компаній та виробників будівельних матеріалів щодо Українсько-Словацького бізнес-форуму, який проходитиме 20-21 лютого 2020 року в Словацькій Республіці (м. Сенец)

З метою розширення двохстороннього торговельно-економічного співробітництва з країнами ЄС, популяризації України та вітчизняних виробників за кордоном, а також залучення інвестицій в український бізнес, Громадська Спілка «Міжнародний центр сприяння підприємництву», спільно з Посольством України в Словацькій Республіці та компанією «Нова Інтернаціональна Корпорація» організовує проведення 20-21 лютого 2020 року у м. Сенец (Словаччина) Українсько-Словацького бізнес форуму.

Ключовими сферами українсько-словацького співробітництва на даному форумі визначено: будівництво, виробництво будівельних матеріалів, впровадження нових енергозберігаючих технологій у будівництві та функціонуванні житлових будинків.

За інформацією словацької сторони, муніципалітети та бізнес Словаччини зацікавлені в українських компаніях – забудовниках та виробниках будівельних матеріалів, так як в даний час в Словаччині відбувається стрімке зростання темпів будівництва об’єктів житлового, соціального та офісного фондів.

Учасникам заходу з області пропонується представити інформаційні буклети на англійській мові щодо компаній, які вони представляють, новітніх технологій, можливо, презентації у вигляді слайд-шоу, зразки будівельних матеріалів тощо. Робоча мова заходу англійська/українська, для індивідуальних переговорів, у разі потреби, будуть забезпечені перекладачі.

Проведення згаданого заходу матиме значний іміджевий вплив, сприятиме розвитку двохстороннього співробітництва, а також просуванню українських компаній на словацький ринок.

За більш детальною інформацією щодо умов та перспектив участі у форумі, можна дізнатися у контактної особи – заступника Голови Центру з міжнародних питань Вадима Внукова, тел. 097 983-21-52.

Просима вас у разі зацікавленості проінформувати Департамент економічного розвитку та регіональної політики за електроною адресою uzed@mk.gov.ua у термін до 06 лютого  2020 року