Торгово-промислова палата України  iнформує, що 03 лютоrо п.р. в рамках вiзитy Президента Туреччини п. Реджепа Тайїпа Ердогана в Україну в ТПП України вiдбудеться українсько-тyрецький дiловий форум.

Проект програми Форуму передбачає проведення змiстовного пленарного засiдання за участi Президентiв України та Туреччини, дипломатичного представництва Туреччини в Україні, iноземних компанiй або їх представництв в Україні, ряду міністерств, облдержадмiнiстрацiй, представникiв бiзнес-кiл обох країн.

Основна мета Форуму – напрацювання зв’язкiв українського бiзнесу з бiзнесменами Туреччини, допомога у встановленнi прямих дiлових контактів та зокрема в експортi української продукції та послуг на зовнiшнi ринки, залучення iнвестицiй в українську eкономіку.

Форум надасть можливiть обговорити цiкавi питання двостороннього спiвробiтництва та перспективи подальшої спiвпрацi, зокрема питання пiдписання меморандуму про ЗВТ, що допоможе на фаховому piвні висвiтлити як найбiльш перспективнi, так i спiрнi сторони цiєї угоди. У свою черry форум також буде корисним та iнформативним для потенцiйних тyрецьких iнвесторів та експортерiв, якi цiкавляться українським ринком.  Формат заходу також передбачає прямi В2В переговори мiж представниками українських та тyрецьких компанiй.

Враховуючи прiоритетнi напрямки українсько-тyрецького економiчного спiвробiтництва, захiд буде цiкавим, передусiм, для пiдприємцiв з настyпних галузей:

    • Енергетика
    • Інфраструктyра i транспорт
    • Сiльське господарство та виробництво продуктiв харчування
    • Промисловiсть
    • Логiстика

Зважаючи на рівень та стратегічну важливість зазначеного Форуму, ТПП України буде вдячна за рішення взяти участь в Форумі, що дасть змогу представити свою компанію та продукцію ринку Туреччини, оцінити потенціал роботи на ринку в сучасних умовах, представити продукцію та послуги потенційним партнерам, а також провести ефективні переговори.

Акредитація ЗМІ – press@ucci.org.uaПрес-служба лишає за собою право відмовити у акредитації.

СПОНСОРСТВО: компаніям, які прагнуть підвищити свою пізнаваність і презентувати свої продукти та послуги широкому загалу учасників і гостей форуму, пропонується можливість виступити партнером заходу.

Контакти для довідок: тел.: (044) 461 98 07/08,

Анна Любима (dept.ier@gmail.com, тел.: +38 095 546 65 09),

Юлія Єгорова (yys-ier@ucci.org.ua)

Валерія Забашта (zva-zed@ucci.org.ua, тел.: +38 050 366 49 97).

Сподіваємось на Ваше позитивне рішення й активну участь!

Запрошуємо взяти участь в Форумі

РЕЄСТРАЦІЯ