Запрошуємо представників мікро-, малого та середнього бізнесу, органів місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом,

 громадські організації, бізнес об’єднання, до участі у другому заході із серії вебінарів на тему:
«Можливості залучення безповоротної фінансової допомоги для бізнесу» в рамках «Антикризової платформи «Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», яку реалізують Дніпропетровська та Чернігівська регіональні торгово-промислові палати за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу.
Вебінар на тему: «Підтримка МСП з боку держави. Можливості та ризики. Дія бізнес.» стартує 20 вересня 2022 о 10:30, в рамках якого учасники дізнаються:
✅ Проєкти грантової та ресурсної підтримки, що реалізуються Урядом України з метою підтримки МСП під час воєнного стану.
✅Як працює урядова грантова програма «єРобота»? Як отримати кошти за цією програмою?
✅Як отримати гранти для створення робочих місць?
✅ Як отримати мікрогранти для відновлення або запуску власного бізнесу?
✅ Як працюватиме механізм страхування інвестицій в умовах війни?
Спікером вебінару виступить президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов. Має понад 15 років досвіду консультування суб’єктів малого та середнього бізнесу з юридичних питань, питань ведення господарської та зовнішньоекономічної діяльності, операційної діяльності, маркетингу.
✍🏻Реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/VwxreCun9dDTPPeD7
Завдяки підтримці ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу участь у заході є безкоштовною🙌🏻
❓Маєте запитання? Телефонуйте нам (056)374-94-12 (10)