Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області, в партнерстві з Миколаївською міською радою, за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає серію вебінарів  і практичних заходів для підприємців і підприємницьіз залученням профільних експертів. Мета заходів – підвищити обізнаність представників малого та середнього бізнесу щодо алгоритму дій у процесі відновлення зруйнованої інфраструктури внаслідок повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну.

До участі запрошуються представники:

– мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ);

– органів місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом;

– громадських організацій і бізнес-об’єднань.

Зареєструватися на вебінари можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlzq81gTb65tgnefsF4zIQ_G3qAoPI1XXwO2614ED5YFdAIw/viewform.

Для отримання детальнішої інформації чи консультації звертайтеся на електронну адресу: gor@rtpp.com.ua.

До заходів будуть залучені фахівці із багаторічним досвідом:

 Сергій Хоменко – начальник відділу експертиз РТПП Миколаївської області, експерт, оцінювач, землевпорядник, має понад 20 років досвіду роботи в галузі проведення експертиз та оцінки, один із ініціаторів надання допомоги та роз’яснень фізичним та юридичним особам, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну.

Еліна Шапошникова – завідувачка сектору з оцінки майна та земельних ділянок відділу експертиз РТПП Миколаївської області з досвідом профільної роботи понад 15 років; має кваліфікацію судового експерта. Серед ключових компетенцій: будівельно-технічна експертиза (дослідження), земельно-технічна експертиза (дослідження), оціночно-будівельна експертиза (дослідження), оціночно-земельна експертиза (дослідження).

 Світлана Лесків – завідувачка сектору судової будівельно-технічної експертизи відділу експертиз РТПП Миколаївської області з досвідом роботи понад 25 років; має кваліфікацію судового експерта. Серед ключових компетенцій: будівельно-технічна експертиза (дослідження), земельно-технічна експертиза (дослідження), оціночно-будівельна експертиза (дослідження), оціночно-земельна експертиза (дослідження).

 Марина Карнаух – помічниця начальника відділу експертиз РТПП Миколаївської області; має кваліфікацію судового експерта-товарознавця з правом проведення експертиз за спеціальністю «12.1 Визначення вартості машин, обладнання, сировини та споживчих товарів». Має інженерно-технологічну та товарознавчу вищу освіту, досвід роботи в системі ТПП понад 12 років, стаж судової експертної роботи з 2020 року, має досвід роботи в системі стандартизації та державного нагляду за дотримання стандартів, норм і правил.

 Вячеслав Совєтський – експерт РТПП Миколаївської області, має вищу технічну освіту та кваліфікацію оцінювача за напрямом: нерухомість, обладнання. Стаж експертної роботи та роботи у сфері оцінки 22 роки. Є одним із провідних експертів та оцінювачів у сфері обладнання та техніки. Долучається судовим експертом до товарознавчих експертиз у процесі визначення вартості обладнання.

 Валерій Єрофеєв – експерт РТПП Миколаївської області, має кваліфікацію судового експерта за спеціальністю «12.2 Визначення вартості колісних транспортних засобів, розміру збитку, завданого власнику транспортного засобу», має кваліфікацію оцінювача за напрямами: «Оцінка машин і обладнання» та «Оцінка колісних транспортних засобів» і стаж експертної роботи в системі торгово-промислових палат із 2001 року.

Ірина Кочетоваекспертка РТПП Миколаївської області з відповідним досвідом роботи в економічній сфері понад 10 років; має кваліфікацію судового експерта за спеціальностями: дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності, дослідження документів про економічну діяльність підприємств і організацій, дослідження документів фінансово-кредитних операцій.

Оксана Тригуб – директорка Департаменту з питань юридичного забезпечення та організаційної роботи РТПП Миколаївської області, юристка, адвокатка, суддя постійно діючого Третейського суду при РТПП Миколаївської області. Стаж роботи в галузі права 24 роки, практичний досвід щодо засвідчення обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин) складає три роки.

Онлайнзаходи триватимуть упродовж червня 2023 року.

ПРОГРАМА ОНЛАЙНЗАХОДІВ