18 березня 2020 року з  10:00 до 13:00 в конференц-залі Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області, за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 41, 3 поверх, відбудеться  семінар-тренінг з медіації на тему  «Медіація в сімейних спорах та способи безконфліктного спілкування”.

Лектор –  Анжеліка Головченко (м.Київ) – адвокат, сертифікований сімейний медіатор, член Національної Асоціації Медіаторів України, Асоціації Сімейних медіаторів України, медіатор проекту Громадської організації “Ліга Медіаторів України” (м. Київ) з надання медіації як соціальної послуги у співпраці з Службами та Центрами з питань сім’ї та дітей м. Києва, Міським Центром дитини м.Києва, автор семінарів і лекцій для дітей (в школах) і дорослих по безконфліктному спілкуванню і роботі з емоціями.

 Програма:

  1. Вступ. Медіація, як ефективний спосіб врегулювання сімейних спорів.
  2. Особливості процесу медіації. Роль медіатора.

Практична вправа

  1. Основа сімейного конфлікту – відносини. Як виникає конфлікт?

Перерва 20 хв. (11:00-11:20)

  1. Роль емоцій у вирішенні конфлікту.
  2. Як сприйняття інформації впливає на конфлікт.
  3. 5 базових правил безконфліктно спілкування.

Практична вправа

  1. Заключне слово. Питання-відповіді.

Для  довідки: Медіація (англ. mediation – посередництво) – позасудова ефективна процедура врегулювання конфлікту (спору) шляхом переговорів його сторін за допомогою одного або кількох нейтральних посередників (медіаторів). Особливостями процесу медіації є чітка структурованість та гнучкість, а також орієнтованість на пошук взаємовигідного рішення, яке враховувало б інтереси кожного. Може бути корисною у багатьох конфліктах, а особливо тих, що чутливі до збереження стосунків у майбутньому і ризиків репутаційних втрат (сімейних, комерційних, трудових тощо). Може бути застосована незалежно від того, чи знаходиться справа у суді. На відміну від формального судового чи господарського процесу, під час медіації сторони доходять згоди самі — медіатор не приймає рішення за них.

Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь в семінарі. У разі Вашої зацікавленості, просимо Вас зареєструватися, до 17 березня включно, за електронною адресою:  gor@rtpp.com.ua  або fedchenko@rtpp.com.ua  або зателефонувати за номером (0512) 500117, 475801.

Вартість участі в семінарі:  420 грн., з ПДВ.