Торгово-промислова палата України, підтримуючи світовий та Європейський досвід та керуючись Законом України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України», ініціювала проведення в жовтні цього року «Місяця кібербезпеки в Україні».
В рамках цієї події, ТППУ спільно із Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України та Міжнародною компанією з кіберзахисту бізнесу 10 Guards проводять безкоштовний тренінг для представників бізнесу і держструктур Миколаївського регіону. Основні теми тренінгу:

  1. “Кіберзахист об’єктів критичної інфраструктури. Загальні вимоги”.
    Доповідач – Запорожець Кирило Максимович, заступник начальника відділу Департаменту формування та реалізації державної політики у сфері кіберзахисту Адміністрації Держспецзв’язку.
  2.  “Кібергігієна, актуальні кіберзагрози, шляхи їх запобігання й усунення наслідків”.
    Доповідач – Палій Олександр В’ячеславович, фахівець сфери захисту інформації Державного центру кіберзахисту та протидії кіберзагрозам Держспецзв’язку.
  3. «Безпечна поведінка у цифровому світі: як унебезпечити себе та свою компанію від втрат через кіберризики.
    Доповідач -Віталій Якушев – операційний директор Міжнародної компанії 10Guards.

Захід відбудеться 29 жовтня 2018 року з 10.00 до 14.00 в конференц-залі Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області, за адресою: м.Миколаїв, вул. Потьомкінська, 41, 3 поверх.

В разі Вашої зацікавленості щодо участі у тренінгу, просимо зареєструватися за адресою: gor@rtpp.com.ua, fedchenko@rtpp.com.ua або за телефонами (0512)50-01-17. Контактна особа: Скорбіліна Ірина Борисівна