Відповідно до підписаного Меморандуму про співробітництво, РТПП Миколаївської області спільно з Фондом державного майна України організовує зустріч з представниками бізнесу Миколаївської області по питанню приватизації та оренди державного та комунального майна.

Доповідачами на зустрічі будуть представники Фонду державного майна України:

  1. Олег Сокол, заступник начальника Регіонального відділення ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях – начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Миколаївській області.
  2. Олена Дiдовець, заступник начальника Управління забезпечення реалізації повноважень у Миколаївській області – начальник відділу оренди.

Запрошуємо Вас прийняти участь у зустрічі, яка відбудеться 15 липня 2021 року о 10-00 в приміщенні Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області (вул. Потьомкінська, 41, 3 поверх, актова зала).

У разі неможливості прийняти особисто участь у зустрічі, запрошуємо долучитись до роботи у форматі конференції на платформі ZOOM.

Попередня реєстрація обов’язкова, посилання на ZOOM конференцію буде надіслано Вам на електронну адресу.

Заповнену Анкету учасника онлайн-конференції прохання відправляти для реєстрації відповідальній особі – начальнику відділу міжрегіонального співробітництва Поліщуку Сергіюsspolishchuk@rtpp.com.ua

Програма зустрічі 

Анкета