Warsaw Industry Week – це Міжнародна виставка інноваційних промислових рішень, яка з 2016 року проводиться в Ptak Warsaw Expo.

Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області спільно з міжнародним виставковим центром PTAK WARSAW EXPO (м. Варшава, Польща) запрошує взяти участь у бізнес-місії з 11 по 16 листопада 2019 року для відвідування та участі у роботі Варшавського тижня інноваційних та промислових рішень «Warsaw Industry Week 2019», який проводиться з 13 по 15 листопада 2019 р. в м. Варшава.

Під час заходу будуть представлені пропозиції виробників і дистриб’юторів обладнання для металообробки і деревообробки, верстатів для обробки різанням, ЧПУ, верстатів для пластичної обробки, машин для різання лазером і водою, токарних верстатів, інструменту для обробки, систем CAD/CAM, програмного забезпечення для промисловості, автоматики і робототехніки на виробничих промислових підприємствах, вимірювальних приладів і промислової метрології, технологій експлуатації та ремонту, лакофарбової промисловості, зварювального обладнання, а також інших рішень широкого промислового призначення.
Величезна площа і широкий спектр тематичних салонів дозволяє ознайомитись з новинками та рішеннями з усіх ключових секторів промисловості, що розвиваються в Європі.

Для затверджених учасників делегації (група 25-30 чоловік) буде представлена можливість взяти участь в бізнес-місії на особливих умовах, а саме безкоштовно:
• Проїзд по маршруту Миколаїв-Варшава-Миколаїв комфортабельним автобусом
• Трансфер готель – виставковий центр – готель
• Участь в роботі виставки

Додатково учасники делегації сплачують :
• Проживання в готелі м. Ковель («Комфорт» або «Наше місто») – 1 ніч
• Проживання в готелі м. Варшава – 3 доби
• Страховий поліс
• Організаційні послуги РТПП – 2000,00 грн. (з ПДВ).

Наявність біометричного паспорту або Шенгенської візи обов’язкова.

За додатковою інформацією прохання звертатися до департаменту сприяння розвитку підприємництва РТПП Миколаївської області за тел.: (0512) 76-67-63, 067-517-18-41, 067-510-69-00