1 лютого 2019 року о 13.30 в конференц-залі Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області, за адресою: м.Миколаїв, вул. Потьомкінська, 41, 3 поверх, відбудеться семінар з медіації на тему «Медіація, як спосіб ефективного вирішення спорів”.

Для довідки: Медіація (англ. mediation – посередництво) — вид альтернативного врегулювання спорів, метод вирішення спорів із залученням посередника (медіатора), який допомагає сторонам конфлікту налагодити процес комунікації і проаналізувати конфліктну ситуацію таким чином, щоб вони самі змогли обрати той варіант рішення, який би задовольняв інтереси і потреби усіх учасників конфлікту. На відміну від формального судового чи господарського процесу, під час медіації сторони доходять згоди самі — медіатор не приймає рішення за них.
Лектор – Анжеліка Головченко – сімейний адвокат, юрист с 13 -річним стажем, сертифікований медіатор, волонтер Громадської організації “Ліга Медіаторів України” (м.Київ)

Программа семінару:

13:30  – Вступне слово.
13:40  – Про медіацію: екскурс в історію.
13:55  – Рамки, основи і етичні принципи медіації.
14:15 –  Медіація в Україні: чи працює це?
14:20 – Бізнес-медіація як спосіб вирішення спорів між підприємствами.
14:45  – Медіація та суд, як ефективний і альтернативний спосіб захисту інтересів.
Час і репутація, як цінність.
15:00  – Позиції, інтереси і потреби сторін у конфлікті.
15:15  – Підведення підсумків. Відповіді на запитання.
15:30  – Завершення заходу

Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь в семінарі.
У разі Вашої зацікавленості, просимо Вас зареєструватися, до 31 січня включно, за електронною адресою gor@rtpp.com.ua або зателефонувати за номером (0512) 500117, 475801.

Участь у семінарі безкоштовна.