2 лютого 2022 року відбудеться відеопрезентація Європейського офісу Узбецької Республіканської товарно-сировииної біржі (UzEx) 

«Збільшення експортно-імпортних можливостей українських компаній в азійському регіоні через співробітництво з UzEx».

В рамках заходу представники Європейського офісу UzEx:

  • поінформують учасників про основні принципи, специфіку та переваги роботи на біржі UzEx, а також про основні товарні позиції біржової торгівлі, що користуються найбільшим попитом (зокрема олія, кукурудза, пшениця, поліетилен, сірка, технічні олії, газолін піролізний тощо);
  • ознайомлять їх із системою виставково-ярмаркової онлайн-торгівлі товарами та послугами, В2В моделями електронної комерції, що дозволяють продавати товар на умовах 100% передоплати та багато іншого.

Представникам українських компаній також буде презентовано проект «Uzbekistan4U» як унікальну можливість отримати доступ для участі у системі державних тендерних закупівель Узбекистану. Даний проект реалізується за підтримки «Торгового дому Україна» і є практично єдиним у Європі, що надає комплекс навчальних послуг з участі в тендерних закупівлях.

До участі у відеопрезентації запрошуються українські компанії, зацікавлені у нарощуванні експорту/імпорту товарів.

Вебінар відбудеться на платформі ZOOM 2 лютого 2022 року, з 11.00 до 12.30, участь у заході безкоштовна. Посилання для підключення буде відправлене всім зареєстрованим учасникам напередодні події. Робоча мова проведення відеопрезентації – російська.

РЕЄСТРАЦІЯ

Контактні особи в ТПП України:
Ольга Бондаренко (+38 044 461 98 08, м. 067 216 17 82boi-ier@ucci.org.ua)
Валерія Забашта (+38 044 461 98 08, м. 050 366 49 97zva-zed@ucci.org.ua).