РТПП запрошує на навчання з публічних закупівель (18-22 лютого)

Вважаючи на постійне реформування законодавства у сфері державних закупівель та майже щомісячне внесення змін до нього, Регіональна Торгово-промислова палата Миколаївської області пропонує всім учасникам ринку закупівель за державні кошти,

Мінекономрозвитку відтермінувало до 2021 року обов’язкове маркування продукції літерами латинського алфавіту

Мінекономрозвитку продовжило до 1 січня 2021 року перехідний період щодо обов'язкового маркування продукції літерами латинського та грецького алфавіту.

РТПП запрошує взяти участь в поїздці ділових кіл на виставку China Homelife Show до Туреччини та Польщі

China Homelife Show - це   наймасштабніший виставковий захід   китайських виробників, що проводиться по всьому світу.

Відбулося чергове засідання Ради РТПП Миколаївської області

08 лютого 2018 року відбулося чергове засідання Ради Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області. Захід проходив на території дійсного члена РТПП Миколаївської області Державного підприємства "Миколаївський авіаремонтний завод "НАРП"

1 лютого відбувся відкритий семінар на тему: “Медіація, як спосіб ефективного вирішення спорів”.

1 лютого 2019 року в конференц-залі Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області відбувся відкритий семінар на тему: “Медіація, як спосіб ефективного вирішення спорів”.

Міжнародна каспійська виставка нерухомого майна та інвестицій “Caspian Realty”

У період з 20 по 22 лютого 2019 р., в м. Баку (Азербайджанська Республіка), Державним Комітетом з Майнових Питань Азербайджанської Республіки проводитиметься Міжнародна каспійська виставка нерухомого майна та інвестицій “Caspian Realty”.

Українсько-словенський бізнес-форум

12 лютого 2019 року о 10:00 у рамках 8-го засідання Спільної українсько-словенської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва у ТПП України за сприяння Посольства України у Словенії і Посольства Словенії в Україні відбудуться українсько-словенський бізнес-форум і чергове засідання Українсько-Словенської ділової ради.

Весняна академія медіації

ГО «Українсько-Словацький Центр Партнерства», спільно з акредитованою Міністерством юстиції Словацької Республіки організацією - «EDUKACNE CENTRUM Mimosudneho riesenia sporov», 03.03.19 - 10.03.19 організовує III етап навчання з медіації

The International Property Show – найбільший спеціалізований захід в сфері інвестицій в проекти та об’єкти нерухомості на близькому Сході

26 - 28 березня 2019 року в Дубаї відбудеться - The International Property Show- найбільший спеціалізований захід в сфері інвестицій в проекти та об'єкти нерухомості за кордон на Близькому Сході.