З 4 по 5 березня 2020 року відбувся візит до Миколаєва делегації Департаменту сприяння економіці Саксонії (WirtschaftsforderungSachsenGmbH – «WFS») Федеральної землі Саксонія (ФРН) на чолі з президентом Департаменту паном Томасом Хорном.

Метою візиту було проведення ділової місії саксонських підприємств у місто Миколаїв, Коопераційного бізнес-форуму, ознайомлення з промисловим і коопераційним потенціалом підприємств Миколаївської області за напрямками: машинобудування, суднобудування, металообробка та виробництво металоконструкцій, високоточна механіка і авіаремонт.

Коопераційний Бізнес-форум відбувся 04 березня ц.р. У ньому взяли участь 11 представників саксонських компаній і близько 50 делегатів від підприємств Миколаївської області.

Вітаючи учасників заходу в ході пленарної частини Форуму президент Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області Ігор Катвалюк висловив упевненість, що дана зустріч значно посприяє розширенню ділових зв’язків Німеччини та Миколаївської області.

Уповноважений представник Департаменту сприяння економіці Саксонії (WFS) д-р Манфред Лібль представив увазі аудиторії відео-презентацію «Саксонія – економічний регіон в його кращому прояві», де були підкреслені сильні сторони регіону Саксонія:

  • потужна освітня база;
  • розвинена система всіх видів транспорту (автодороги, аеропорти, порти та ін.);
  • інноваційний потенціал;
  • сильна промисловість (виробництва Volkswagen, BMW, Porsche, металообробка, текстильні виробництва та ін.);
  • проекти ревіталізації, відновлюваної енергії, енергоефективності;
  • туризм.

Потім д-р Лібль представив учасникам Форуму членів саксонської делегації і коротко розповів про напрямки діяльності компаній, які є підприємствами малого і середнього бізнесу. Д-р Лібль підкреслив, що такі підприємства забезпечують 93% виробництва в Німеччині.

На завершення свого виступу М. Лібль запросив представників миколаївських компаній відвідати саксонські підприємства в жовтні 2020 року.

Після закінчення офіційної частини Форуму відбулися ділові зустрічі миколаївських підприємств з саксонськими компаніями в форматі «В2В».

Крім того, в ході візиту в наш регіон делегація Саксонії відвідала ряд промислових підприємств м.Миколаєва.