Міністерство інфраструктури разом із Львівською ОВА працює над тим, щоб евакуювати зі зони бойових дій максимально багато підприємств. Бізнес має працювати! Кожен підтримує Україну на своєму фронті.
Напрями допомоги:
✅Львівська ОВА активно працює над релокацією бізнесів зі сходу та центру України. Шукаємо на Львівщині інвестиційні ділянки, куди можна перенести потужності.
✅Шукаємо для підприємств, які переїжджають на Львівщину, великі приміщення, у тому числі і під склади.
Якщо у вас є таке, зголосіться у Департамент економічної політики Львівської ОДА.

✅Формуємо для цих бізнесів замовлення, щоб у них з’являлися оборотні кошти. Підприємства працюватимуть і, відповідно, зможуть платити працівникам.
✅Допомагаємо експортерам перетнути кордон.
До власників незадіяних виробничих приміщень та складів! Запропонуйте свої об’єкти для розміщення підприємств, які хочуть переїхати на Львівщину. Для цього заповніть форму за посиланням: https://cutt.ly/qAIz6Wd.
Якщо у вас є бізнес в області, де зараз тривають бойові дії і ви хочете переїхати на Львівщину, пишіть на е-адресу: investregionlviv@gmail.com, у приватні повідомлення Investment Policy Department Департамент економічної політики Львівської ОДА Львівська обласна державна адміністрація та у ватсап за номерами: + 380 93 449 9108, +380634667138.