Європейський Союз (ЄС), Уряд Данії та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні у партнерстві з BOOST розпочинають прийом заявок на участь у Blue Innovation Challenge — акселераційній програмі, спрямованій на посилення економіки Миколаєва.

Blue Innovation Challenge відбувається у критичний час, коли українські міста страждають від вторгнення Російської Федерації в Україну. Економіка країни зазнала значного спаду, інвестиційний потенціал регіонів зменшується, а нові виклики з’являються щодня. У таких умовах Миколаїв шукає інноваційні рішення, щоб прокласти шлях до економічного відновлення та сталого розвитку, перейшовши до «блакитної економіки».

Блакитна економіка — стале використання водних ресурсів для економічного зростання, покращення умов життя та створення робочих місць без шкоди екосистемам річок і морів. Вона охоплює такі сектори, як морська відновлювана енергетика, стале рибальство, прибережний туризм, морські біотехнології та багато інших.

Незважаючи на виклики, з якими він стикається, Миколаїв сповнений рішучості прийняти цю нову економічну модель і скористатися можливостями, які вона пропонує, для зростання і стійкості.

UNDP в Україні запрошує мікро-, малі та середні підприємства взяти участь у Blue Innovation Challenge та запропонувати свої ідеї для трансформації економіки Миколаєва.

Учасники та учасниці Blue Innovation Challenge отримають менторську підтримку, бізнес-акселерацію, можливості для нетворкінгу, а також фінансову винагороду у розмірі 10 000 доларів США, щоб підтримати та втілити свою інноваційну ідею.

Читайте більше та подавайте заявку на участь у Blue Innovation Challenge для міста Миколаїв за посиланням: https://boostimpact.org/challenges/blue-innovation-challenge/

 Blue Innovation Challenge реалізується в межах ініціативи «Мери за економічне зростання», що фінансується ЄС, та підтримано проєктом «Фонд інновацій», який фінансується Королівством Данія. Проєкти впроваджуються Програмою розвитку ООН (UNDP).