До уваги членів РТПП Миколаївської області та інших підприємств регіону

  До РТПП надійшло звернення від ТПП України щодо можливих пропозицій та коментарів до проекту закону України «Про внесення змін до Закону України «Про митний тариф України» (щодо оптимізації ставок ввізного мита)». Вказаний законопроект розроблений на виконання концепції реформування Державної митної служби України, затвердженої 30.06.2020 р. на засіданні Національної ради реформ під головуванням Президента України. Враховуючи викладене, звертаємось до Вас з проханням надати коментарі, а також можливі зауваження та пропозиції до вищеозначеного законопроекту в контексті впливу його нормативних нововведень на ведення бізнесу в України. Ваша думка буде важливою та корисною і буде використана для формування консолідованих коментарів та пропозицій від системи торгово-промислових палат України. Пропозиції просимо надсилати на e-mail: osavytskyi@rtpp.com.ua Контактна особа: Олександр Савицький, тел: +38 (0512) 47-33-13 +38 (0512) 47-33-77

Компанія «Простір» – приклад соціально відповідального бізнесу

  На підставі соціальної відповідальності компанії «Простір» в розвиток інфраструктури міста, керівником компанії Коваленко Сергієм Вікторовичем та колективом було прийнято рішення про благоустрій скверу та подальшому шефству над ним. Враховуючи бажання компанії «Простір» зробити сучасну впорядковану зону відпочинку для миколаївців, було замовлено проект реконструкції скверу «Горобиновий»,  проект виконано архітектором Доморацький А.В. Слід відзначити узгодження проекту з Департаментом житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради та конструктивну співпрацю при проведенні робіт з Директором департаменту Кореневим С.М. Домовлено про спільну діяльність: влаштування доріжок - департамент ЖКГ, придбання та встановлення опор освітлення, лавок, урн, заміна бордюрного каменю та поребрика в сквері, планування території, озеленення - компанія «Простір». Основна частина робіт виконана в серпні-вересні поточного року, слід зазначити благодійну допомогу з боку керівництва і компанії «Завод Екватор» і особисто його керівника С.А. Кантора при монтажі елементів благоустрою скверу. У жовтні місяці компанія «Простір»  закінчила планування території скверу,  31 жовтня був проведений колективом суботник та забезпечено висадку нових декоративних саджанців. [gallery ids="2269,2270,2271"]   https://youtu.be/4tIhpC21aSs

Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати

РТПП Миколаївської області з глибоким сумом сповіщає, що 29 жовтня 2020 року, на 51 році життя, пішов з життя Володимир Іванович Тригуб, начальник департаменту з питань юридичного забезпечення та організаційної роботи. Торгово-промислова палата втратила досвідченого і висококваліфікованого юриста, авторитетного фахівця, людину з великої літери. У пам’яті всіх, хто знав і працював разом з Володимиром Івановичем він назавжди залишиться мудрим керівником, доброзичливою колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи. У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким Володимира Івановича. Світла пам’ять про Володимира Івановича Тригуба назавжди збережеться в наших серцях.  

Засідання Громадської ради

18 червня 2020 року заплановано проведення засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Миколаївській області. Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області, як діючий член Громадської ради, звертається до підприємців Миколаївщини з проханням висловити свої пропозиції стосовно нижче вказаних питань. 1. Аналіз запроваджених податкових карантинних пільг та основні проблемні питання щодо взаємодії структурних підрозділів ГУ ДПС у Миколаївської області з платниками податків на період пандемії COVID-19. 2. Обговорення поточних проблем запровадження карантину та звернення Громадської Ради при Головному управлінні ДПС у Миколаївської області до Голови Громадської Ради при ДПС України Дмитра Олексієнка, щодо пропозицій бізнес-спільноті Миколаївщини стосовно соціальних та економічних питань у період карантину, а також при здійсненні інших заходів подолання пандемії COVID-19. Пропозиції просимо направляти на електронну адресу: t.astakhova@rtpp.com.ua до 17 червня 2020 року. Контактна особа від РТПП Миколаївської області -  начальник відділу підтримки підприємництва та розвитку бізнесу Астахова Тетяна Едуардівна, тел. +38 067 517 18 41.

РТПП Миколаївської області працює у штатному режимі!

Ми продовжуємо надавати усі послуги! Для безпеки наших клієнтів і співробітників приміщення палати оснащене всім необхідним для комплексної гігієни та дезінфекції, обробки рук антисептиком,  знезараження повітря бактерицидними рециркуляторами. Втім на час карантину, аби  максимально убезпечити вас, рекомендуємо перевести спілкування з нашими експертами  в електронний режим. Користуймося електронною поштою, скайпом, телефоном. Та не забуваймо дотримуватись  правил особистої гігієни. Закликаємо всіх проявити свідомість і зробити все можливе для захисту себе, своїх сімей і колег від зараження вірусом!

Вебінар – Зовнішньоекономічна діяльність в аспекті проблем, пов’язаних із поширенням коронавірусу COVID-19

Торгово-промислова палата України інформує, що у зв'язку з поширенням Коронавірусу 18 березня 2020 року планується провести безкоштовний вебінар для вітчизняних експортерів і імпортерів

Зі святом 8 Березня!

Дорогі жінки! Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області щиро вітає вас зі святом 8 Березня! Бажаємо невичерпної енергії, сил і терпіння, чудового настрою і прекрасного самопочуття! Будьте завжди усміхнені, кохані, сповнені надій  та оптимізму!

З днем працівника РТПП Миколаївької області!

Дорогі колеги, однодумці, друзі! 17 лютого ми відзначаємо наше професійне свято - день працівника РТПП Миколаївської області!

Запрошуємо на зустріч за участю представників бізнесу Саксонії

Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області повідомляє, що 4-5 березня 2020 року відбудеться візит саксонської бізнес-делегації в Миколаїв. Очолить делегацію Президент Департаменту сприяння економіці Саксонії пан Томас Хорн.