Міжнародний  Дітячий  Українсько-Словенській  проект  “Подорож Україною”,  організували  Громадська організація Центр розвитку  “Європейський стандарт” (Україна) та Українська культурно-освітня організація «Рукавичка» (Словенія)

Проект проводиться за підтримки Посольства України в Республіці Словенії, Посла України в Республіці Словенія  М.Ф.Бродовича,  Посольства Республиці Словенія в Україні,  Миколаївської обласної державної адміністрації, Департамента освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївської регіональної Дирекції Національної суспільної телерадіокомпанії України та ін.
Головною ідеєю проекта є творча презентація України, яка буде зроблена дітьми Миколаївської області ( у тому числі дітьми з обмеженими можливостями) у вигляді фільму-путівника по мальовничих регіонах та містах нашої країни.  Також висловили бажання прийняти участь діти з Донецької області, м.Мирноград та інші.
За допомогою Конкурсних робіт, які є втіленням  дитячого світосприйняття, буде зроблений фільм «Подорож Україною». Він стане гідною  презентацією  України та  буде презентован у м. Любляна дітям  Словенії в травні 2019 року.  Організацією цієї події займається Посольство України в Республіці  Словенія.
Урочисте нагородження найкращіх робіт дітей Миколаївської області проекту пройде у
м. Миколаєвіу травні 2019 року.

Сьогодні  потрібно закупити  подарунки  фіналістам проекту, тому запрошуємо Вас долучитися та підтримати наш проект!

Сумма спонсорскої підтримки – від 5000 грн.( або подарунок  від спонсора).

Запрошення в Любляну, запрошення на нагородження в Миколаїві, мас-медіа та вдячність дітей для кожного спонсора незалежно від внеска.

Майбутнє- будуємо разом!

Контакти:
Президент ГО «Центр Розвитку «Європейський стандарт»  А.В. Павловська
тел. 050-732-31-40
e-mail:   evrostandart2019@gmail.com