Шановні винороби, партнери!

Вимушені повідомити Вам, що у зв’язку з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій – встановити з 26 жовтня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території  Миколаївської області– проведення VI Національного виноробного форуму переноситься.  

Сьогодні  Україна, як і  багато країн Європи, запроваджує суворі  заходи для стримування поширення вірусу, зокрема, скасування усіх масових заходів.

Головним для організаторів VI Національного виноробного форуму  є відповідальність перед учасниками.  Ми дбаємо про Ваше здоров’я і про Ваш бізнес, тому прийняли непросте рішення – перенести проведення форуму.

Ми щиро вдячні нашим виноробам, вітчизняним та іноземним партнерам, експертам, колегам та  друзям за роботу і зусилля з підтримки українського виноробства, Вашу активну участь у підготовці заходу.

Впевнені, що наші спільні напрацювання стануть у нагоді, щойно епідемічна небезпека мине і ми зможемо відновити підготовку та оголосити про дату проведення форуму.

Ми пильно стежимо за розвитком подій щодо пандемії в Україні та світі, консультуємося із колегами і повідомлятимемо Вам про кожен наступний крок.

Шановні друзі, бережіть себе та близьких!

З повагою,
Організатори VI Національного виноробного форуму.