18 червня 2020 року заплановано проведення засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Миколаївській області.
Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області, як діючий член Громадської ради, звертається до підприємців Миколаївщини з проханням висловити свої пропозиції стосовно нижче вказаних питань.

1. Аналіз запроваджених податкових карантинних пільг та основні проблемні питання щодо взаємодії структурних підрозділів ГУ ДПС у Миколаївської області з платниками податків на період пандемії COVID-19.
2. Обговорення поточних проблем запровадження карантину та звернення Громадської Ради при Головному управлінні ДПС у Миколаївської області до Голови Громадської Ради при ДПС України Дмитра Олексієнка, щодо пропозицій бізнес-спільноті Миколаївщини стосовно соціальних та економічних питань у період карантину, а також при здійсненні інших заходів подолання пандемії COVID-19.

Пропозиції просимо направляти на електронну адресу:
t.astakhova@rtpp.com.ua до 17 червня 2020 року.

Контактна особа від РТПП Миколаївської області –  начальник відділу підтримки підприємництва та розвитку бізнесу Астахова Тетяна Едуардівна, тел. +38 067 517 18 41.