РТПП Миколаївської області  надає широкий спектр консультаційних послуг, здійснює підтримку підприємств та підприємців різних галузей економіки регіону:

 • організація презентацій, ділових зустрічей, прес-конференцій та круглих столів:
  • запрошення цільової аудиторії, реклама в ЗМІ, розсилка запрошень, особисте запрошення по телефону;
  • організаційна робота під час заходів: реєстрація, фотографування, відеозапис;
  • підготовка підсумкових документів, розміщення прес-релізів в інтернеті та ЗМІ.
   Палата має сучасну матеріально-технічною базою для проведення презентацій і ділових зустрічей: конференц-зал, презентаційне обладнання (комп’ютер, мультимедійний відеопроектор, проекційний екран, зона Wi-Fi), можливість організаціїї кава-брейку.
 • встановлення прямих  контактів з діловими колами Миколаєва,  представлення Вашої фірми, проекту або продукції в регіоні.
 • участь у спеціалізованих і універсальних виставках і ярмарках. Ми володіємо повною базою даних по всіх виставково-ярмарковим заходам в Україні і закордоном. Наші фахівці проконсультують Вас з усіх питань участі у виставках: підберуть виставку необхідної Вам спрямованості в тій країні або регіоні України, які Вас цікавлять і в зручні терміни, допоможуть отримати комплект документів для поїздки, організувати трансфер.
 • організація  за заявками підприємств колективних стендів на великих виставках (це істотно зменшує витрати на експозицію)
 • організація групових поїздок  для відвідування іноземних виставок і форумів.

Також ми надаємо послуги по забезпеченню участі миколаївських підприємств в ділових поїздках і бізнес-місіях, які організовуються в системі торгово-промислових палат.

Традиційно палата приймає в Миколаєві іноземні бізнес-місії, організовує зустрічі представників ділових кіл області з іноземними бізнес-делегаціями. Нагадуємо, що члени торгово-промислової палати мають переваги на всіх заходах РТПП Миколаївської області та інформуються про них в обов’язковому порядку.

Послуги надаються відділом  підтримки підприємництва та розвитку бізнесу
Начальник відділу – Астахова Тетяна Едуардівна
тел./факс +38(0512) 76-67-63
e-mail: t.astakhova@rtpp.com.ua