Обов’язкове внесення до податкової накладної кодів на послуги згідно із класифікатором ДК 016:2010 із березня 2017 року передбачено останніми змінами до Податкового кодексу. У зв’язку з цим, зазначення кодів на послуги стало загальною практикою при оформленні договорів між установами і організаціями

Спеціаліст РТПП Миколаївської області має досвід роботи більше 10 років в сфері проведення робіт по визначенню кодів ДКПП. Наш експерт пройшов відповідну підготовку, організовану відділом стандартизації систем управління якістю ДП НДІ “Система”, що підтверджено сертифікатами ТПП України.

Державний класифікатор послуг і продукції (ДКПП) спеціально призначений для того, щоб його використовували органи виконавчої і центральної державної влади, статистики, фінансові служби та всі суб’єкти, які здійснюють господарську діяльність в Україні.

Об’єкт класифікації в системі ДКПП – це продукція і послуги, які були створені або отримані в результаті всіх видів економічної діяльності в країні. Правильне визначення коду ДКПП стоїть в прямій залежності від вимог виробництва продукції і оподаткування. Не існує таких товарів, які б не мали коду ДКПП.

На сьогоднішній день обов’язковий реквізит податкової накладної: для послуг – код послуги, для товару – код продукції згідно Державного класифікатора продукції та послуг, і код товару згідно з УКТ ЗЕД.

Послуга надається відділом сертифікації і декларування
Тел.
+38 (0512) 47-05-83
Мягкова Тетяна Геннадіївна, експерт з питань зовнішньоекономічної діяльності
моб. тел
.  +38 067 515 5070, +38 063 627 2697
е-mail: broker.myagkova@gmail.com