Інноваційні продукти в області дезінфекції, санітарії, очищення та знезараження води

Пропонуємо Вам розроблені українськими компаніями ТОВ НТЦ «ВЕРБЕНА», ТОВ НВП «БІОЦИД», інноваційні продукти в області дезінфекції, санітарії, очищення та знезараження води. Пропоновані продукти являють собою високоефективні і безпечні для людини і тварин біоцидні препарати, здатні одночасно впливати на аеробну і анаеробну мікрофлору. Вони не викликають алергії, не мають запаху, зберігають стабільність і антимікробну активність тривалий час. Мають пролонговану дію. Пропоновані продукти пройшли випробування в умовах екваторіальної Африки і показали свою ефективність, мають всі необхідні реєстраційні висновки та документи. Враховуючи що пропоновані продукти активні проти всіх типів вірусів (включаючи один з найстійкіших вірусів- полі вірус типу 2), вони можуть бути використані проти поширення короно вірусу Сovid-19.

НДЦ “Афіна Паллада” пропонує свої послуги аграріям Півдня України

Науково-дослідний центр "Афіна Паллада" - сучасна компанія, яка активно розвивається на Півдні України. Компанія надає широкий спектр високоякісних послуг, в які входить найрізноманітніший комплекс аналізів рослин і насіння, води питної та для зрошення, ґрунту і добрив.

Українська компанія «Оріджин Агро» шукає покупців сільськогосподарської техніки

Компанія «Оріджин Агро» має десятирічний досвід офіційного дилерства вітчизняних виробників сільськогосподарської техніки. З самого початку компанія обрала курс на удосконалення техніки, яку на той момент могли запропонувати провідні виробники країни. Визначивши за роки роботи найбільш вразливі місця машин і агрегатів, що обслуговуються, в 2016 році компанія  відкрила власне виробництво і зареєструвала торгову марку ORIGIN. Перша серія продукції, в яку увійшли культиватори, сівалки і борони, отримала суто позитивні відгуки. В даний час компанія активно працює над розширенням модельного ряду продукції, що випускається. Комерційна пропозиція Рекламний буклет