Дорогі друзі!
За покликанням душі ви долучилися до надто складної, але дуже цікавої, сповненої романтики справи, яку наші пращури започаткували в сиву давнину, та секретів якої природа приберегла ще на багато поколінь пасічників.
День пасічника України славить людей, що присвятили себе турботі про медоносних бджіл і заготівлю їх безцінних продуктів. Цей день ще часто об’єднують зі святом дегустації меду нового урожаю, що лише робить його бажанішим, очікуваним і наповнює задоволенням.
Щиро вітаю вас із Днем пасічника! Бажаю всім добра і миру, міцного здоров’я, натхнення, щасливої світлої долі та багатих медозборів на радість людям! Нехай добробут, радість творчості, відчуття гармонії з природою стануть винагородою всім бджолярам за терпіння та труд.
Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області з 2019 року є активним учасником проекту «Інтенсифікація торгівлі і модернізація бджільництва, а також пов’язаних з ним секторів економіки” (ITM BEE BSB).
Проект фінансується Європейським союзом через Спільну операційну програму транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Басейн Чорного моря 2014-2020».
Впевнений, що за підтримки ЄС та об’єднавши зусилля ми зробимо ще багато для успішного розвитку галузі і добробуту бджолярів.

З повагою,
Президент РТПП
Миколаївської області Ігор Катвалюк